فروشگاه اینترنتی گالری فرند در راستای ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مشتریان تاسیس شده و در خدمت مشتریان عزیز میباشد

کالای اورجینال

بررسی اصالت کالا

اصالت کالا گالری فرند

کلیه محصولات گالری فرند به صورت رسمی و از مبادی قانونی واردکشور شده است .

تمامی کالاهای موجود اورجینال و دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی بوده و فروشگاه اینترنتی فرند ضمانت می نماید کالای خریداری شده کاملا مطابق با آنچه در سایت ارائه شده است و طبق آنچه که در توضیحات ذکر شده است به مشتری تحویل داده خواهد شد.

کلیه کالاها هنگام ارسال به مشتری از نظر فیزیکی چک می شود.

تشخیص کالای اورجینال از روی عکس کار بسیار سختی است ، گالری فرند تضمین می کند در صورت عدم رضایت مشتری از کالای ارسال شده ، کالا را عودت داده و تمام مبلغ پرداختی را به مشتری بازگرداند .

معیار تشخیص فقط و فقط نظر مشتری است و هیچ سوالی پرسیده نمی شود .

فروشگاه اینترنتی گالری فرند

آیا از فروشگاه های اینترنت خرید کنیم؟

این سوالی است که بسیاری از کاربران فروشگاه های اینترنتی از گالری کیف و کفش فرند میپرسند

فروشگاه های اینترنتی

جواب این سوال آسان نیست چون متاسفانه بسیاری از فروشگاه های اینترنتی با عرضه کالاهای بی کیفیت و با قیمت های بسیار بالا مردم را به فروشگاه های اینترنتی بدبین کرده اند.

بسیاری از مردم با چندبار خرید از فروشگاه های اینترنتی کاملاً دلسرد شده اند و دیگر به هیچ عنوان از فروشگاه های اینترنتی خرید نمیکنند.

اما درکنار همین دسته از مردم هستند بسیاری از افرادی که زحمت بیرون رفتن از خانه را به خود نمی دهند و همه اجناس مورد نیاز خود را از فروشگاه های اینترنتی تهیه میکنند.

البته از حق نگذریم بسیاری از این  فروشگاه های اینترنتی مثل همین فروشگاه اینترنتی گالری کیف و کفش فرند کاملاً صادقانه و با هدف مشتری مداری در راستای عرضه کالاهای بدون واسطه با کیفیت بالا و قیمت مناسب فعالیت میکنند

اما سوال دیگر این است که چگونه فروشگاه هایی پیدا کنیم که به آن اعتماد کنیم؟

اگر این موضوع را در گوگل   جستجو کنید قطعاً به این جواب خواهید رسید که هر فروشگاهی که نماد الکترونیک داشته باشند فروشگاه مطمئنی هستند

اما دیده این فروشگاه های بزرگی که با مشارکت در فروش چه بلایی به سر آبروی چندین ساله خود آورده اند

اما بهترین فروشگاه های اینترنتی برای خرید :

  • فروشگاه هایی که با یک نام تجاری و برند فعالیت میکنند بهترین انتخاب برای خرید هستند

  • داشتن شعبه های فیزیکی قطعاً یک مزیت بزرگ برای یک فروشگاه اینترنتی است

  • فروشگاه های که در یک زمینه فعالیت میکنند حتماً کیفیت بالایی دارند

  • و مهمترین معیار گارانتی بازگشت وجه بی قید و شرط است

در نتیجه معیار انتخاب فروشگاه های اینترنتی نماد الکترونیک یا بزرگ بودن آن نیست توصیه ما به شما اینه که از یرندهای معتبر و فروشگاه معتبر همان نام تجاری استفاده کنید

گالری فرند

گالری فرند : اتفاق یا استثنا

گالری فرند یکی از معتبرترین گالری های ارائه کننده انواع کیف و کفش برند معتبر فندی از اروپا می باشد. در این گالری شما دنبال انتخاب نیستید چرا که گالری فرند به تنهایی یک انتخاب استثنایی برای شما محسوب می شود. کیفیت اجناس موجود در این گالری از هر نظر تضمین شده و خریدار می تواند در صورت عدم رضایت از آن محصول مورد نظر را معاوضه یا وجه آن را دریافت نماید. شاید یکی از دلایل عدم رغبت به گالری ها و یا مراکز خرید محصولات اروپایی تبلیغات سایر رقبا در این زمینه باشد که محصولات خارجی را فاقد کیفیت لازم و نامتناسب با قیمت ارائه شده معرفی می کنند در حالی که بازخوردهای مشتریاناز اجناس گالری فرند از هر نظر مطلوب بوده و همین امر موجب انگیزه بیشتری برای تداوم فعالیت ها و خدمت رسانی این گالری شده است. واردات این محصولات به طور مستقیم از تولیدکنندگان معتبر اروپایی و از طریق شرکت مهاجر تجارت صورت می گیرد. این محصولات دارای بهترین کیفیت و مرغوبترین مواد اولیه از کارخانه های معتبر اروپا می باشد و شما می توانید همین اجناس را با کیفیت اصل تهیه نمایید.
شگفت زده شوید!!
گالری فرند با دارا بودن شعبات 12 گانه در سراسر کشور به طور مرتب این محصولات را در سراسر کشور توزیع نموده و توانسته است در این زمینه رنگ و رونق دیگری به این محصولات ببخشد. شما از دوام و ماندگاری این محصولات شگفت زده خواهید شد. اگر قصد دارید به یک محصول مستحکم و دارای طول عمر مفید زیاد دست پیدا کنید انواع کیف و کفش های ارائه شده از برند فندی را در این گالری را فراموش نکنید.
سایت گالری فرند
گالری فرند غیر از فروش حضوری در سراسر کشور همچنین دارای سایت و فروشگاه اینترنتی معتبری می باشد. دلیل ایجاد این فروشگاه اینترنتی رقابت نیست چرا که گالری فرند همواره یک استثنا بوده و پیشتاز عرضه و ارائه بهترین برندهای اروپایی بوده است. در واقع در کنار ایجاد فروشگاه های حضوری امروزه ایجاد سایت های معتبر و دارای پشتوانه قوی که بتواند نظر مخاطبان و مشتریان را جلب کند نیز یکی از مزیت های تجارت الکترونیکی به شمار می رود. البته فروشگاه اینترنتی گالری فرندمعتبر آن دارای ویژگیهاو مزیت های برجسته ای می باشند که به نوعی موجب تمایز آن از سایر فروشگاه های اینترنتی موجود در این زمینه شده است. مهمترین مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی گالری فرند عبارتند از :
دارا بودن گارانتی بازگشت مبلغ پرداخت شده:
شما می توانید ظرف مدت هفت روز پس از دریافت محصول آن را در صورت تعویض یا عدم رضایت ارجاع داده و مبلغ پرداختی را دریافت نمایید.
دسترسی به محصول در کمترین زمان ممکن:
محصولات گالری فرند از طریق پست داخلی در سراسر کشور و به صورت پیشتاز ارسال می شود.
اصالت کالا و کیفیت واقعی:
کلیه محصولات ارائه شده توسط این گالری دارای کیفیت واقعی بوده و اصالت یا اورجینال بودن این محصولات تضمین می شود.
خرید آسان :
شما با داشتن کارت بانکی و خرید اینترنتی از درگاه معتبر اینترنتی زرین پال در این محیط امن تجربه خواهید کرد.
انتخاب راحت :
با وجود کلکسیون متنوعی از محصولات چرمی ارائه شده در گالری فرند انتخاب برای مشتریان بسیار آسان و راحت است.